فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود ۴۳۰ هزار بسته معیشتی با اعتبار ۱۹۳ میلیارد تومان بین نیازمندان گلستانی توزیع شده است.

به گزارش کلاس بیست؛ سردار علی ملک شاهکوهی شامگاه چهاشنبه در آیین توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی توسط بسیج و با مشارکت کمیته امداد اظهارکرد: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون حدود ۴۳۰ هزار بسته معیشتی با اعتبار ۱۹۳ میلیارد تومان بین نیازمندان گلستانی توزیع شده است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان بیان کرد: همچنین طی این مدت ۱۰۳ هزار نقطه استان ضدعفونی شده و در تولید و توزیع ماسک هم اقدامات خوبی انجام دادیم.

ملک شاهکوهی از راه اندازی ۷۴۵ کارگاه تولید ماسک خبرداد و گفت: دو میلیون و ۶۰۰ هزار ماسک و گان تولید و توزیع شد.

وی بیان کرد: طی این مدت همچنین حدود سه هزار و ۱۲۸ کارت هدیه به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان به نیازمندان اهدا شد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان این که در ایام کرونا ۴۶۵ سری جهیزیه توسط بسیج و سپاه بین زوج های جوان توزیع شده است، گفت: توزیع ۲۸ هزار پوشاک و کفش ورزشی بین دانش آموزان، توزیع یک میلیون و ۷۶۰ هزار پرس غذای گرم و آزادی ۲۴۲ زندانی جرائم غیرعمد از دیگر اقدامات بوده است.

ملک شاهکوهی ادامه داد: در مجموع ۸۷ هزار نفر روز نیروهای جهادی در ایام کرونا در استان مشغول به فعالیت بوده و این کمک ها ادامه دارد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان بیان کرد: در قالب طرح شهید سلیمانی برای بیماریابی، رصد، رهگیری اقدماتی خوبی انجام شده و با شورای دفاع زیستی در محلات شاهد سیر نزولی کرونا هستیم.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"