مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گلستان از برطرف شدن مشکل تقریبا همه جایگاه‌های سوخت در استان خبر داد.


به گزارش کلاس بیست؛ عیسی افتخاری اظهار کرد: مشکل تقریبا همه جایگاه‌های سوخت در استان گلستان برطرف شده و سوخت‌گیری خودروها به حالت عادی بازگشته است.

وی گفت: از 75 جایگاه سوخت در استان 73 جایگاه فعال شده و فقط دو جایگاه در گنبدکاووس به دلیل نقص فنی به وجود آمده هنوز وارد مدار نشده است. با این حال کارشناسان فنی شرکت در حال رفع نقص هستند.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با اشاره به عرضه بنزین سهمیه‌ای در اغلب جایگاه‌های سوخت در استان بیان داشت: از 73 جایگاه سوختی که تا عصر امروز ( 10 آبان) فعال شده 65 جایگاه به سامانه هوشمند سوخت متصل شده است که در این جایگاه‌ها عرضه بنزین سهمیه‌ای با نرخ دولتی یکهزار و 500 تومانی در حال عرضه است.

وی اضافه کرد: در 8 جایگاه سوخت دیگر هم عرضه سوخت به صورت آنلاین در حال انجام است که در تلاش هستیم این جایگاه‌های محدود نیز به سامانه هوشمند سوخت متصل شوند.

افتخاری از صبوری مردم در تحمل مشکلاتی که در روزهای اخیر برای آنان به وجود آمد قدردانی و ابراز امیدواری کرد در ساعت‌های آینده این تعداد جایگاه‌های باقی مانده نیز به سامانه هوشمند متصل شده و عرضه سوخت با کارت سهمیه‌ای در همه جایگاه‌ها از سر گرفته شود.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"