امام جمعه گنبدکاووس گفت: تحول روستاهای منطقه ترکمن صحرا  بینظیر است و هیچ تحولی بعد از انقلاب بیشتراز مناطق ترکمن صحرا نبوده است.

به گزارش کلاس بیست؛ حجت الاسلام محمود ترابی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان که به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی در گرگان برگزارشد، اظهار کرد: از نعمت های بزرگی که باید شکر گزار آن باشیم  این است که چشممان به جشن های چهلمین سالگرد انقلاب روشن است .

وی با بیان اینکه امریکا گفت ما به دنبال نظم نوین جهانی هستیم ولی جمهوری اسلامی مانع رسیدن اهداف انان شد، افزود: درجنگ ترکیبی اقتصادی و روانی قرار داریم که در این حوزه باید نهضت بزرگ خبر رسانی داشته باشیم تا فضای خوبی هنری و فرهنگی بوجود آید تا اثری در افکار عمومی بگذارد و دیدگاه ها عوض می شود.

امام جمعه گنبد کاووس تصریح کرد: واجبترین کار جهادی و مثمر  اطلاع رسانی خدمات جمهوری اسلامی به آحاد مردم تا فضایی که از طرف نفوذی ها در حال شکل گیری است، ایجاد نشود و مخاطب ماهواره ها و دشمن  قرار نگیرند و این نشانه جنگ رسانه ای و مطبوعاتی است که باید برآنان پیروز شویم.

ترابی  بیان کرد: دستاوردهای انقلاب بیش از آن است که در یک دهه قابل اطلاع رسانی باشد  لذا  برنامه ها را تا سال آینده در نظر گرفته ایم.

وی باشاره به اینکه ایرادات نظام ما در شیوه های مدیریتی است نه اهداف و برنامه های آن، اذعان کرد:در بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، مقایسه ای قبل و بعد از انقلاب، مقایسه بین ما و کشورهای همتراز، مقایسه برای شاخص هایی که باید داشته باشیم، مقایسه رویکردی و عملکردی باید مد نظر قرار گیرد.

ترابی با بیان اینکه ماظرفیت بزرگ توسعه را با رویکرد جدید با پیروزی انقلاب اسلامی آغاز کردیم، خاطرنشان کرد: انقلاب هنر مردم و نفوذ رهبری است و این خط مماس مردم و رهبری قدرت آفرین است.

وی ادامه داد: نظام هرچه اسلامی تر مردمی تر است و یکی از نشانه های مهم موفقیت ما است.

به گفته امام جمعه گنبد کاووس؛ این از برکت انقلاب اسلامی است که تا آسیا ، افریقا  و در جهان نفوذ داریم .ایجاد بسیج مردمی درعراق سوریه و لبنان و تربیت رهبران بزرگ دنیا تضعیف دشمن از دستاوردهای انقلاب و قدرت ما  فزاینده بود.

وی با بیان اینکه تحولی که بعد از انقلاب در روستاها خصوصا منطقه ترکمن صحرا رخ داده بی نظیر است، متذکرشد: در این چهل سال تا دورترین مناطق مرزی و ترکمن نشین استان گلستان دارای امکانات آب و برق و گاز، مساجد و .. شدند.

امام جمعه گنبد کاووس اذعان کرد: ترکمن صحرا در قبل از انقلاب حتی یک نماز عید هزار ان نفری را تجربه نکرده است و هیچ امام جمعه ای تاثیر گذار در مردم نداشت، تعداد مسجد حتی در مناطق مرزی ما 10برابر شده است در حالی که اصلا تصور چنین خدماتی در آن مناطق احساس نمیشد و امروز نمازهای جمعه و جماعت چند هزار نفر در دورترین روستاهای مرزی برگزار می شود .

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"