رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله گفت: همایش چله انقلاب با  حضور تمام اقوام در یکی از روزهای ایام الله دهه فجر در مصلی برگزار می شود.

به گزارش کلاس بیست؛ حجت الاسلام مجید حسین پور ظهر امروز نشست خبری ستاد خبری چله انقلاب که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: بیش ا ز550 عنوان برنامه در ایام دهه فجر در کلاله برگزار می شود.

وی با بیان اینکه استقبال نمادین از ورود امام انجام خواهد شد، افزود: این مراسم از میدان مرکزی انقلاب کلاله تا فرودگاه این شهر پیاده روی خانوادگی به همراه سرودهای انقلابی و تواشیح خواهیم داشت و در پایان 40 نفر به منابست چله انقلاب تجلیل می شوند .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله تصریح کرد: توزیع نان صلواتی، برگزاری جشن های مختلف با لباس فرهنگی بومی طوایف و نمایش وحدت اقوام در چله انقلاب ، و برگزاری کرسی تلاوت قرآنی، دیدار کانون کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاه و مدارس و در کانون پرورش فکری، اهدای 40 سبد کالا به خانوارهای نیازمند، برنامه مهرآسمانی طلایه داران نور و دیدار و سرکشی از 40 خانواده شهید شهرستان انجام می شود.

حسین پور ادامه داد: پیاده روی خانودگی در روستاهای مختلف، نشست بصیرت هیئتی در 20 بهمن در شهر کلاله، ویزیت رایگان در طول دهه فجر و برنامه ویژه ای سرکشی از 40 نفر انقلابی توسط روحانیون، برپایی ایستگاه صلواتی همایش چله انقلاب با تمام اقوام را در یکی از روزهای ایام الله دهه فجر در مصلی برگزار می شود و تجلیل و از 40 شاخص انقلابی با تندیس چله انقلاب از آنها تجلیل به عمل خواهد آمد .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کلاله بابیان اینکه راهپیمایی گسترده ای در 22 بهمن در کلاله برگزار می شود، افزود: قرائت سرود همگانی ، حرکت نمادین رهاسازی 40 کبوتر توسط 40 جوان به جهت اینکه انقلاب اسلامی برای صلح کل جهانیان است و مراسم نور افشانی در گلزار شهدای این شهرستان انجام می شود.

انتها ی پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"