مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گلستان گفت: ۱۰ آبان آخرین مهلت ثبت نام علاقمندان مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در گلستان است و این زمان تمدید نخواهد شد.

به گزارش کلاس بیست؛ رضا روشنی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوا دیجیتال بسیج با تکیه بر توانمندی های بسیجیان استان در 3 محور پویانمایی، نرم‌افزار و اپلیکیشن در استان گلستان برگزار می‌شود.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج گلستان ادامه داد: در این رویداد که با شرکت چندین تیم تخصصی از سراسر استان برگزار می‌شود و این تیم‌ها در مدت 48 ساعت فعالیت مداوم در 3 محور اعلام شده، اقدام به تولید محتوا می کنند.

روشنی با بیان اینکه 10 آبان آخرین مهلت ثبت نام از علاقمندان به این رویداد در نظر گرفته شده و تمدید نخواهد شد، بیان کرد: از همه گروه های علاقه مند در حوزه استارتاپی جهت شرکت در این رویداد رقابتی و جذاب دعوت به عمل می‌آید. این رویداد با حمایت پارک علم و فناوری استان گلستان برگزار می‌شود.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان گلستان تاکید کرد: هر ساله سازمان فضای مجازی این رویداد تولید محتوای دیجیتال را برگزار م‌کند که به عنوان بزرگترین رویداد در عرصه بسیج در سطح کشور به شمار می‌رود.

روشنی خاطرنشان کرد: مرحله استانی این رویداد در 12 تا 14 آبان در استان گلستان در کارخانه نوآوری گرگان برگزار خواهد شد.

وی بابیان اینکه نفرات برتر این رویداد به مرحله سراسری راه پیدا خواهند کرد، افزود: همچنین تیم‌های برتر این رویداد در 26 آبان ماه در مرحله سراسری در تهران به رقابت خواهند پرداخت که در این مرحله تیم های برتر مورد حمایت سرمایه گذاران و شتاب دهندگان قرار می‌گیرد تا بتوانند تولیدات خود را وارد بازار دیجیتال کنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: علاقمندان برای ثبت نام در این رویداد می توانند در موعد مقرر به آدر الکترونیک event.bsjmajazi.ir مراجعه کنند. در این رویداد از داوران مجرب استانی استفاده شده و نتایج داوری نیز در 14 آبان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ 

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"