مردم گلستان؛ انقلابی به پا کردند از جنس 57 که نسل های انقلاب  در یک صف و یکصدا شعار مرگ بر استکبار سردادند.

به گزارش کلاس بیست؛ مردم ولایت مدار و انقلابی دارالمومنین از ساعات اولیه صبح خود را به ابتدای مسیر راهپیمایی می رساندندتا از صف اول جا نمانند.

امروز  طلیعه فجری دیگر رقم خورد و مردم باردیگر نشان دادند انقلاب خمینی کبیرازجنس مردم بود .

photo ۲۰۱۸ ۰۲ ۱۱ ۱۳ ۴۰ ۱۶

امروز پیرزن 70 ساله عصا زنان خود را در جمعیت  رسانده بود، عصایش ستون انقلاب بود و دامانش شهید پرور  به نظر می رسید که دینش را به انقلاب ادا کرده باشد اما گفت جانم را به انقلاب تقدیم نکرده ام هنوز دین به گردن دارم . دین شهدایی که خود را جلوی گلوله های دشمن می اندازند .

این بانو به شهدای مدافع حرم هم که از رویش های انقلاب هستند فراموش نمی کند و می گوید: ما برای اسلام انقلاب کردیم و شهدای مدافع حرم هم برای برای اسلام و دفاع از حرم رفته اند، ما مدیون همه شهدا هستیم .

جمعیت همچنان اضافه می شود، می گویند نان و معیشت را به حساب سومدیریت دولتمردان می گذاریم نه انقلاب و نظام، مسئولان انقلابی که باشند، ریل انقلاب در مسیر خود قرار می گیرد .

gorgan 22 bahman 33

39 سال انقلاب را با عزت نگه داشتیم، با فساد تا اخرین لحظه مبارزه می کنیم اما دست از انقلابی گری برنمی داریم.اینها از زبان نوجوان و جوانان گرگانی  گفته می شود، جوانی که نه امام راحل را دیده و نه وحشت جنگ را درک کرده اما بیان می کنند که امنیت را مدیون پیروزی انقلابند .

جمعیت که به میدان شهرداری می رسد شعارهای "مرگ بر مفسد اقتصادی" هم سرداده می شود و مردم یک صدا با "مرگ بر فتنه گران" آن را همراه می کنند چرا که می دانند دشمن امروز اقتصاد را نشانه گرفته است و مدیران مفسد هم یکی از عاملان آنان هستند .

gorgan 22 bahman 6

انتهای خیابان شهداست اما ابتدای جمعیت را نمی توان دید، مدافعان انقلاب خیابان شهدا را می پیمایند تا جای خود را در قدمگاه شهدا بگذارند تا صیانت از انقلاب را تمرین کنند و بگویند که  انقلاب خمینی همواره استوار خواهد بود.

براستی امروز، روز عزای دشمنان است  که با هزاران هزار دوربین آن را رصد می کنند  اما با قلب های پر از غضب و نفرت حتی اجازه پخش گوشه هایی از آن  را در کشورهایشان نمی دهند که مبادا آزادمردی ایرانیان مسلمان در جان مردمان آنان رخنه کنندغافل از انکه انقلاب خمینی کبیر سالهاست که به جهانیان صادر شده است .

gorgan 22 bahman 8

انقلاب اسلامی ایران وارد چهل سالگی خود شد و در روز پیروزی انقلاب، 22 بهمنی تماشایی را به خود دید.اینجا گرگان سال 1396، امریکا و دشمنان ببینند نسل های انقلاب در کنار ایستاده اند.

آری؛ امروز یک ملت در گلستان با گام های استوار و مشت های گره کرده شعار "مرگ بر امریکا" و "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ براستکبار" سر دادند تا به همه مستکبران جهان اعلام کنند، این شعارها تاریخ مصرف ندارند و انقلاب اسلامی ایران همواره سربلند و باصلابت خواهند ماند .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

کلاس بیست نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند. .
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"