مدیر سابق آموزش و پرورش گرگان گفت: حوزه های سیاسی در آموزش و پرورش با دنیای کلامی خود که جلوه هایی جز زبان زر نداشت سعی در خدشه در مدیریت گرگان داشتند و در دوسال پایانی فشار نمایندگان بسیار زیاد شد اما مدیرکل سابق دربرابر آنها مقاومت کرد و بابهره وری سازمانی، گرگان عرصه بالندگی به خود دید.

به گزارش کلاس بیست؛ "نصرا.. کشیری" ظهر امروز در مراسم  تودیع خود ، اظهار کرد: جلب مشارکت  و حمایت های برون سازمانی، انجمن حامیان آموزش و پرورش گرگان  و خروجی مناسب از این حمایت ها حاصل یک تیم مدیریتی هماهنگ بود.

وی افزود: در طی این چهارسال تغییر فرهنگی در آداب و رفتار در آموزش و پرورش  بوجود آمد.سازمانی که بدون برنامه مشخص و مبانی عقلی به پیش میرفت با نیاز سنجی و هدفمند به تغییر رفتار پرداختیم.

مدیرکل سابق دوسال دربرابر نمایندگان مقاومت کرد

مدیر سابق آموزش و پرورش گرگان تصریح کرد: حوزه های سیاسی در آموزش و پرورش با دنیای کلامی خود که جلوه هایی جز زبان زر نداشت سعی در خدشه در مدیریت گرگان داشتند و در دوسال پایانی فشار نمایندگان بسیار زیاد شد امامدیرکل سابق دربرابر آنها مقاومت کرد و بابهره وری سازمانی، گرگان عرصه بالندگی به خود دید.

ساخت 51 هزار متر مربع فضا آموزشی و ورزشی  طی چهار سال

این مقام مسئول اذعان کرد: کارکنان آموزش و پرورش گرگان 11 ماه اضافه کار نگرفتند اما از 6 صبح تا سحر هم در ماه رمضان در اداره کار می کردند .

وی با اشاره به ساخت 51 هزار متر مربع فضا آموزشی و ورزشی  طی چهار سال بیان کرد: در این مدت بیش از 300 کلاس ساخته شد .امابرخی از مدیران سابق با شنیدن این گزارش به مدیرکل گفتند که این امکان ندارد اما ما غیر ممکن را ممکن کردیم.

رتبه های نخست برای شاخص های متعدد آموزش در استان

کشیری افزود: گرگان در سال 92  با معدل 11.7 رتبه 311 در آزمون نهایی بود اما در سال گذشته با رفتار سازه ای، تغییر ساختاری و با تیم  خبره و طی کردن کوتاهترین مسیر تحولی  رتبه 118 به معدل 13.8 رسید.

وی همچنین بیان کرد: رتبه کنکور این شهرستان در سال 92، پنجم بود و در دوسال پیاپی اول شدیم .درشاخصه های پرورشی، ورزشی، برنامه های آسیب های اجتماعی و سوادآموزی نیز به رتبه نخست دست یافتیم. بیش از 50 درصد قبولی المپیاد کشوری نیز از دانش آموزان گرگان بوده است.

مدیرسابق آموزش و پرورش گرگان افزود: با روش علمی نسبت های ورودی و خروجی را ارزیابی کردیم و باز هم با بیشترین مضیغه اول شدیم.

در دو سال پیاپی یک سوم اعتبارات استانی در گرگان هزینه شد

وی  با بیان اینکه  در دو سال پیاپی یک سوم اعتبارات استانی در گرگان هزینه شد، اذعان کرد: تا پیش از این سهم فضای آموزشی (25 درصد)، مدارس تخریبی(38 درصد) و دو شیفته  بودن(58 درصد) و بیش از 300 میلیون تومان بدهی و ساختمان نیمه کاره و کلنگ زنی بدون پیشرفت بیش از 10 سال بود اما امروز با پیشرفت قابل محسوسی همراه شد .

این مقام مسئول ادامه داد:  امروز فضا تخریبی گرگان به 14 درصد  رسید.ساخت مدرسه مصلی نژاد، مدرسه سجادیه برای افزایش  فضای آموزشی در حوزه هنرستان، کلنگ زنی مدرسه جهان آباد با فضای بسیار نامناسب فقط 60 میلیون کم داشتیم ، ساخت دبیرستان ملاصدرا نیز از محل عایدی خیرین جوان و  یک فضای 12 کلاسه در محل مدرسه شاداب که باید توسط مدیریت جدیدپیگری شود.

بزرگترین مسئله  آموزش و پرورش  استقرار پایه دوازدهم است

وی با بیان اینکه در مقطع دبیرستان به جز یک مدرسه تک شیف شد، ابراز کرد: بزرگترین مسئله  آموزش و پرورش استقرار پایه دوازدهم است که 2هزار و 400 نفر هستند ،  ما  یک هزار و 900 نفر را جانمایی کردیم و مابقی باید انجام شود.
کشیری خاطرنشان کرد: بزرگترین مرکز رفاهی کشور با پیشرفت 60 درصدی در حال ساخت است و امروز نیز وعده 200 میلیون تومانی نماینده گرگان را مطالبه می کنم.

فضا های آموزشی آموزش و پرورش توسط دانشگاه ها و آموزش و پرورش استان تصرف شد

این مقام مسئول با بیان اینکه مناقشه فضا با دانشگاه فرهنگیان منجر به عدم پرداخت یک ماه حقوق بنده شد، بیان کرد:  این فضا برای  دانشگاه فرهنگیان ساخته شد. دو دانشگاه فنی و حرفه ای نیز فضا ها  را از ما گرفت و باشگاه فرهنگیان نیز  ازدست ما رفت  و در برنامه ریزی ها گرگان هیچ نقشی نداشت .

مدیر سابق آموزش و پرورش گرگان در خاتمه گفت: در نوسازی فضایی را پیش بینی کردیم که از محل یک درصد اعتبارات ورزشی اتفاق افتاد که قرار است این فضا را باز اداره کل در اختیار بگیرد ، امیدداریم این اتفاق نیفتند.حتی ساختمان اداره کل آموزش و پرورش نیز هنرستان فنی و حرفه ای گرگان بود .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

کلاس بیست نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند. .
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"