با حضور مسوولان استانی و شهرستانی و پس از چندین ماه کش و قوس سرانجام مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش  کلاس بیست به نقل ازفارس، بالاخره و پس از چندین ماه کش و قوس و انتشار اخبار ضد و نقیض پیرامون تغییرات در راس هرم اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس امروز مراسم تکریم و معارفه رئیس این اداره در حالی برگزار شد که برای نخستین بار این جلسه در اتاق رئیس و در فضایی نسبتا محدود و بسته منعقد شده بود.

عدم حضور مدیران ارشد شهرستانی از جمله فرماندار، نماینده مردم در مجلس و امام جمعه و حتی مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان نیز موضوعی بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کنار آن عدم اجازه ورود به خبرنگاران در ابتدای جلسه و نهایتا صدور مجوز با همکاری حراست اداره، معاون سیاسی فرمانداری گنبدکاووس از دیگر حواشی این جلسه به شمار می‌رفت.

* خرد جمعی و کار تیمی را از رزاقی الگو بگیرید

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در این نشست با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به عنوان مینیاتوری از یک جامعه حلقه واسطی میان همه ادارات و نهادهاست، اظهار کرد: موفقیت همه ادارات و نهادها در شهرستان وابسته به موفقیت اداره آموزش و پرورش است.

طبرسا با بیان اینکه مهم‌ترین ویژگی فرج‌الله رزاقی در مدت مسوولیت مردم‌داری، توجه به خرد جمعی و کار تیمی بود، افزود: همین روحیه در کنار حس مسوولیت‌پذیری در وی باعث شد تا در حوزه‌های مختلف عمرانی، پرورشی، تربیت بدنی و ... همواره موفق و اثرگذار ظاهر شود.

وی با تاکید بر اینکه امروز کار برای کمال‌الدین نظرنژاد به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس بسیار سخت خواهد بود، خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد رئیس سابق اداره حال رئیس جدید باید تلاش‌های خود را مضاعف و با کمیت و کیفیت بهتر و بیشتری ارائه کند.

معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با ابلاغ سلام پیام تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از رئیس سابق اداره شهرستان گنبدکاووس، گفت: با نظر مدیرکل فعلا از فرج‌الله رزاقی به عنوان مشاور مدیرکل استفاده خواهد شد تا بعد نسبت به استفاده از ظرفیت‌های بالای ایشان در بخش‌های مهم تصمیم‌گیری شود.

* از عملکرد رزاقی رضایت کامل داریم

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گنبدکاووس نیز در این نشست با اشاره به اینکه دهه پنجم انقلاب دهه توجه جدی به علم و فناوری و تعلیم و تربیت است، ادامه داد: آموزش و پرورش یک دستگاه چندبعدی است و به اذعان بسیاری از کارشناسان مدیر این اداره باید شخصیتی چندوجهی از جمله عمرانی، پرورشی، آموزشی و پژوهشی داشته باشد.

فرهاد شیبک با تقدیر از فرج‌الله رزاقی به نمایندگی از دستگاه حاکمیتی و دولت در شهرستان گنبدکاووس، تصریح کرد: صبر، متانت، و افتادگی این مدیر ارزشمند شهرستان همواره برای ما زبان‌زد بوده و امیدواریم این رویه به الگویی برای همه مدیران تبدیل شود.

وی با بیان اینکه ما به عنوان دستگاه اجرایی از عملکرد فرج‌الله رزاقی و اداره آموزش و پرورش شهرستان در طی دو سال و نیم گذشته رضایت کامل داریم، تاکید کرد: کسب رتبه‌های برتر استانی در حوزه‌های مختلف موید همین نگاه و عملکرد رضایت بخش وی دارد.

* تعامل با ادارات و فرمانداری در دستور کار رئیس جدید باشد/ تصمیمات فراقومیتی، فراجناحی و با مشورت بدنه فرهنگیان باشد

معاون سیاسی و امنیتی فرماندار گنبدکاووس با تبریک به کمال‌الدین نظرنژاد به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش این شهرستان، گفت: از شاخصه‌های مثبت ایشان نیز شناخت کافی نسبت به گنبدکاووس و رشد پلکانی او در بخش‌های مختلف اداره شهرستانی و اداره کل است.

شیبک در بیان توصیه‌هایی به رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس، خاطرنشان کرد: تعامل با دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری، نهادهای انقلابی و همه اقشار، گروهها، اقوام و مذاهب باید سرلوحه کار ایشان در انجام امور باشد.

وی با تاکید بر اینکه نگاه موازی و توام به تعلیم و تربیت، توجه به کیفی‌‌بخشی آموزشی و تداوم نگاه‌های کلان اداره از انتظارات ما از کمال‌الدین نظرنژاد است، گفت:  توجه به پرسنل و مشکلات معیشتی، توجه به بازماندگان از تحصیل و تصمیم‌گیری با نگاه تعاملی و فراقومیتی با مشورت بدنه آموزش و پرورش از دیگر انتظارات ما و مردم از ایشان است.

* کسب رتبه‌های برتر عمرانی، پرورشی، تربیت بدنی و آموزشی افتخار دوران مدیریتی بنده است

رئیس سابق اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز در این جلسه با تقدیر از مدیرکل آموزش و پرورش، حمایت‌های فرماندار گنبدکاووس، همراهی‌های نماینده مردم در مجلس و نگاه مثبت ائمه جمعه شهرستان به حوزه علم و تربیت و همراهی و راهنمایی رسانه‌ها و مطبوعات شهرستان، اظهار کرد: از همه مدیران قبلی نیز زمینه‌ساز و پایه‌گذار اتفاقات مثبت و ارزشمند در اداره آموزش و پرورش بودند تشکر می‌کنم.

فرج‌الله رزاقی با بیان اینکه دوران بسیاری خوبی را با همیاری مدیرکل محترم، معاونین ایشان به ویژه آقای نظرنژاد که امروز به جای بنده بر کرسی خدمتگزاری خواهند نشست گذراندیم، افزود: حمایت و همراهی مجموعه دوستان در نهادهای انقلابی به ویژه بسیج و همچنین اعضای شورای آموزش و پرورش دلگرمی‌های بزرگی بود که امیدواریم قدردان آن برای همیشه باشم.

وی با تاکید بر اینکه در طی دو سال و نیم گذشته رتبه برتر را در حوزه توسعه عمرانی و فعالیت‌های این حوزه در استان گلستان به دست آوردیم، خاطرنشان کرد: 15 پروژه در دست احداث و ساخت بیش از 38 مدرسه خیرساز از اقداماتی است که با حمایت مسوولان و همکاری همکاران عزیزمان میسر شده است.

* همه همکاران از مدیر جدید حمایت کنند

رئیس سابق اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس با اشاره به کسب رتبه‌های برتر پرورشی، تربیت بدنی و آموزشی در دو سال گذشته در سطح استان، گفت: در دو سال اخیر شورای آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس نیز حائز رتبه برتر استانی شده بود که افتخاری بزرگ برای ما بوده است.

رزاقی با بیان اینکه بنده سالهاست با کمال‌الدین نظرنژاد همکار بوده و ایشان را فردی مطلع به وضعیت شهرستان گنبدکاووس می‌دانم، ادامه داد: تنها توصیه بنده به ایشان پیگیری وضعیت ساختمان فعلی اداره و هماهنگی با بنیاد علوی در این راستا و همچنین توجه به وضعیت همکاران در شرایط سخت این روزهای کشور است.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری و حمایت همه پرسنل از رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس، تصریح کرد: همه ما باید دست به دست هم داده و تلاش کنیم تا برای شهر و دیارمان افتخار کسب کرده و وضعیت تعلیم و تربیت را در این خطه ارتقا ببخشیم.

* دوران مدیریت رزاقی دوران صمیمیت و همدلی بود

معاون پژوهش و فناوری اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز به نمایندگی از پرسنل این اداره با تقدیر از زحمات فرج‌الله رزاقی و تبریک به رئیس جدید این اداره، اضافه کرد: در دوران مدیریت پیشین آنچه بیش از همه در میان همکاران موج می‌زد صفا، صمیمیت و همدلی بود که امیدواریم در ادامه نیز تداوم پیدا کند.

محمد عسکری با تاکید بر اینکه اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس در سال‌های اخیر با رشد فزاینده‌ای در حوزه‌های مختلف روبه رو شده است، افزود: باید تلاش کنیم این رشد و توسعه را با تمام قوا ادامه داده و این کشتی تعلیم و تربیت را به سر منزل مقصود برسانیم.

وی با بیان اینکه فرج‌الله رزاقی منشا خیر و برکت بسیاری برای آموزش و پرورش گنبدکاووس بوده‌اند، گفت: کمال‌الدین نظرنژاد نیز از همکاران خوب ماست که مدت‌ها در همین اداره در کنار ما فعالیت می‌کرد و قطعا با ادامه روند پرافتخار گذشته اداره به توسعه علم و دانش در شهرستان کمک خواهد کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن قرائت متن تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان از فرج‌الله رزاقی و حکم مدیریت کمال‌الدین نظرنژاد، وی به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس منصوب شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

کلاس بیست نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند. .
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"