مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: با همکاری دادگستری اجازه نمی دهیم آسیب های اجتماعی وارد مدارس شود.

به گزارش کلاس بیست؛ احسان گوهری راد،  امروز در نشست صمیمی مسئولین قضایی استان گلستان باجمعی از فرهنگیان شهرستان گرگان که در کانون طه برگزار شد اظهار کرد:350 هزار دانش آموز در دو هزار و 570مدرسه مشغول تحصیل هستند و 21 هزار معلم رسمی، پیمانی، حق التدریسی مسئولیت آموزش و پرورش آنها را بر عهده دارند.

وی افزود: آموزش و پرورش به عنوان بهترین بستر برای فعالیت های علمی، اجتماعی و هنری است و می توان از این ظرفیت بسیار بزرگ برای کاهش ناهنجاری ها و مشکلات اجتماعی استفاده کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد: استان گلستان جزو معدود استان های کشور است که کمترین مشکلات در ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی را دارد.

وی اضافه کرد: سند تحول بنیادین سند بالادستی در آموزش و پرورش است که مورد تایید رهبر معظم انقلاب و دولت قرار گرفته و به نوعی ریل گذاری برای آینده در آن انجام شده است.

گوهری راد با این توضیح که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در گلستان اجرایی و عملیاتی شده است، اذعان کرد: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب در چند مورد با سند تحول بنیادین مرتبط است و قوام بیشتری به این سند می دهد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید با سایر قوا مشارکت پذیر باشد، خاطرنشان کرد: ارتباط بیشتر با جوانان و نوجوانان و پاسخ به مطالبه گری جوانان از دغدغه های آموزش و پرورش است و با همکاری خوبی که با دادگستری در بخش پیشگیری از آسیب های اجتماعی داریم پیگیر هستیم اجازه ندهیم آسیب ها وارد مدارس شود

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"