رئیس ستاد اقامه نماز کشور بر ضرورت تعمیر و تجهیز نمازخانه مدارس تاکید کرد و گفت: برگزاری اجلاسیه نماز در گلستان آثار ماندگار داشته باشد.

به گزارش کلاس بیست؛ بیست و هشتمین اجلاسیه سراسری نماز آذر ماه سالجاری در استان گلستان برگزار خواهد شد و به همین منظور رئیس ستاد اقمه نماز کشور به استان سفر کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی با تاکید بر اینکه نباید استفاده های سیاسی از اجلاسیه شود، اظهار کرد: باید در اجلاسیه از تشریفات و تجملات خودداری شود و این مراسم نباید مزاحمتی برای رفت و آمد مردم ایجاد نماید.

وی افزود: مسائل و موضوعاتی که در اجلاسیه مطرح خواهد شد باید وحدت آفرین باشد و باید به حل مشکلات نماز در سطح استان ها خصوصا در زمینه مدارس کمک کند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور تصریح کرد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز و ساخت ویژه برنامه ای در خصوص گرایش نوجوانان به نماز و تقدیر از خادمان برتر این عرصه از جمله برنامه هایی است که می تواند در این اجلاسیه تاثیر بسزایی داشته باشد.

قرائتی خواستار تعمیر و تجهیز نمازخانه های مدارس شد و افزود: باید تلاش کنیم پس از اجلاسیه آثار مفید و ماندگاری را در اختیار مردم استان قرار دهیم.

همچنین هادی حق شناس با ابرازی خوشنودی نسبت به برگزاری این اجلاسیه سراسری در گلستان، گفت : کمیته های ششگانه این اجلاسیه جلسات لازم را در استان برگزار کرده اند، پیگیری های خوبی صورت گرفته و خوشبختانه آمادگی مناسبی در استان جهت برگزاری اجلاسیه وجود دارد.

وی افزود: دستگاه های اجرایی نقش غیرقابل انکاری در این اجلاسیه سراسری خواهند داشت و اکثر دستگاه ها تا به امروز اعلام آمادگی کرده اند.

استاندار گلستان یادآور شد: در جلسات استانی با دستگاه های اجرایی و کمیته ها، موارد لازم و شرح وظایف اعلام شده و خوشبختانه پیگیری های لازم در حال انجام است.

حق شناس اجلاسیه سراسری نماز را فرصتی برای گلستان دانست و خاطر نشان کرد: تلاش داریم با بهره برداری صحیح از این اجلاسیه در راستای اشاعه فرهنگ نماز ، وحدت و همدلی بیش از پیش استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"