دبیرستان دخترانه  علوم و  معارف اسلامی صدرا پیش از ظهر امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی در گرگان افتتاح شد.

 به گزارش کلاس بیست؛ حجت الاسلام نور الله ولی نژاد  پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا در گرگان اظهار کرد: مبنای همه ما تعلیم و تربیت است وچون اساس مبنا رشد سعادت انسان در پرتو تربیت است لذا همه در تلاش هستند تربیت اصل باشد و تقدم این مسئله در قرآن نیز تاکید شده است.

وی  افزود: از آنجایی که شاید همه خانواده ها به جهت نداشتن علم لازم فرزندان را تربیت کنند لذا  مدرسه پایگاه و شروع خوبی برای تربیت است و والدین نیز استقبال کرده و به دنبال اصلاح و تربیت فرزندان هستند.

sadraa 1

خدمات مطلوب دبیرستان صدرا در آموزش و تربیت

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: دبیرستان صدرا توانسته است خدمات خوبی ارائه کندو تمامی دانش اموزان صد در صد قبولی داشته اند و به دنبال توسعه ی این مدارس در شهرستان ها هستیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان در پایان از زحمات استانداری،نوسازی مدارس،سایر مسئولین و خیرین تقدیر و تشکرو ابراز امیدواری کرد تا به زودی کلنگ ساخت  دبیرستان پسرانه  علوم و معارف اسلامی صدرای گرگان زده شود.

sadraa 1

تحقق گام دوم انقلاب روی دوش دانش آموزان صدراست

حجت الاسلام تقریبی رئیس مدارس صدرای کشور هم در ادامه  خطاب به دانش آموزان، گفت:تحقق گام دوم انقلاب روی دوش دانش آموزان صدراست و باید قدر خودتان را بدانید.

وی افزود: به 8 نفر از دانش آموزان صدرا سفر کربلا هدیه داده می شود.

sadraa 1

بیانیه گام دوم انقلاب سند توسعه و تحول کشور

حجت الاسلام حریزاوی معاون راهبردی و ارتباط  سازمان تبلیغات هم، گفت :هدف عمده مدارس صدرا جذب و تربیت جوانان مستعد و علاقمند به تعلیم و تربیت اسلامی است تا بتوان با یک عقبه علمی و تربیتی مطلوب نیازهای آینده جامعه را برطرف کرد.

وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب سند توسعه و تحول کشور است، افزود: دانش آموزان بیانیه گام دوم انقلاب، این سند تعالی و توصیف را خوب بخوانند و برای ما بنویسند و جهت هم اندیشی مکتوب کنند.

به گفته حزیراوی، دانش آموزان در این حوزه باید تبیین کنند که رسالت دانش آموز انقلاب در گام دوم انقلاب چه گام هایی می توانند باشد و یک سندی از این مدرسه خروجی داشته باشیم.

sadraa 1

image 2019 9 25 11 42 41 373 Ehn

مدرسه علوم و معارف صدرای گرگان  دارای 12 کلاس، آزمایشگاه و نمازخانه و پنج فضای جانبی است.

این آموزشگاه با زیربنای یکهزار و311مترمربع و 410 مترمربع فضای جانبی در خیابان گلشهر و با مبلغی بالغ بر 3و نیم میلیارد تومان ساخته شده است.

 انتهای پیام/

 

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"