مدیر آموزش‌ و پرورش گالیکش از کسب عنوان برتر استان گلستان توسط فرهنگیان مرکز یادگیری ابن سینا گالیکش، خبر داد.

به گزارش  کلاس بیست؛ مهدی خسروی در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: در ارزیابی سالانه مراکز مشکلات ویژه یادگیری استان گلستان در سال تحصیلی 99 – 98 صورت گرفت مرکز آموزشی مشکلات ویژه یادگیری ابن سینا شهرستان گالیکش موفق به کسب رتبه برتر در بین مراکز مشکلات یادگیری استان شد.

وی افزود: مهمترین مشکل پیش رو جذب کمک‌های مالی برای اهداف آموزشی مرکز است.

خسروی اضافه کرد: مرکز ابن سینا در سال 1396 افتتاح گردید و در حال حاضر 4 نیروی رسمی آموزش و پرورش در آن مشغول خدمات رسانی به دانش آموزان دختر و پسر دوره اول و دوم ابتدایی شهرستان هستند.

وی افزود: تاکنون دانش آموزانی از سطح شهر گالیکش، روستاهایی همچون فارسیان، قانجق شهرک، آق قمیش، ینقاق، قلی تپه و آب پران، میرزاپانگ از خدمات ارائه شده استفاده نموده اند. این خدمات شامل برگزاری تست تخصصی هوش و سایر تست‌های تخصصی حوزه مربوط به آموزش و یادگیری، ارزیابی مواد درسی، انجام آموزش به صورت انفرادی و به صورت آموزش هفتگی در حال خدمات رسانی به دانش آموزانی هستند که در یک یا چند درس از جمله خواندن و نوشتن و ریاضی دچار ضعف هستند.

وی هزینه دریافتی برای هر جلسه را مبلغ 8 هزار تومان عنوان نمود که دانش آموزان می‌توانند پس از معرفی توسط آموزشگاهی که در حال تحصیل هستند از این خدمات دولتی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"