مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان از تهیه ۲ هزار دستگاه تبلت برای آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان تحت پوشش این نهاد خبر داد.

به گزارش کلاس بیست؛ عیسی بابایی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان اظهارداشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) هرساله در آستانه بازگشایی مدارس و با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند اقدام به برگزاری مراسم جشن عاطفه‌ها می‌کند، امسال نیز به سبب تقارن آن با ماه محرم و شیوع ویروس کرونا و توسعه آموزش مجازی، برنامه همیشگی خود را باهدف جمع‌آوری ملزومات آموزش غیرحضوری با عنوان " شور عاطفه‌ها " برگزار می‌کند.

وی گفت: پویش ایران همدل مرحله دوم با عنوان " شور عاطفه‌ها"، توسط کمیته امداد برای جمع آوری کمک‌های نیکوکاران، واحدها و بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی و کمک‌های مردمی، از شنبه 22 شهریور در سراسر کشور آغاز شده و تا 11 مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

بابایی با اشاره به استعدادهای درخشان و امکانات ضعیف دانش‌آموزان جامعه هدف این نهاد افزود: ما در تلاش هستیم برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران اجازه ندهیم دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز بماند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان عنوان کرد: این نهاد با بیش از 17 هزار دانش آموز و یکهزار و 100 دانشجو تحت حمایت در نظر دارد با مشارکت 210 مرکز نیکوکاری اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و خیران، برای تهیه 2 هزار دستگاه تبلت برای دانش‌آموزان تحت حمایت کند.

بابایی افزود: دراین پویش ملی تمرکز بر روی جمع‌آوری کمک‌های نیکوکاران و هم استانی‌های عزیز برای تامین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری (تبلت) با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت این نهاد حمایتی از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده‌ها تحت حمایت کمیته امداد با سایر دانش‌آموزان است.

وی بیان داشت: نیکوکاران و مردم نوعدوست گلستانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #017*1*8877* و همچنین شماره حساب 0111804689008 و شماره کارت 6037991899970226 نزد بانک ملی واریز و یا به صورت حضوری به تمامی دفاتر کمیته امداد سراسر استان مراجعه کنند.

انتهای پیام /

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"