مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان گفت: در دهه فجر امسال ۴۸ کلاس درس با اعتبار ۱۳۳ میلیارد ریال در مدارس استان گلستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش گلستان ما؛ محمدمهدی سلمان زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان و توافق‌نامه وزارت آموزش و پرورش و سازمان نوسازی تجهیز و توسعه مدارس امسال پروژه نیمه‌تمام دولتی مدارس استان تا بهمن ماه تکمیل و در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: ۴۸ کلاس درس در پنج مدرسه شهرهای گنبدکاووس، آزادشهر، گالیکش، گمیشان و آق‌قلا برای تامین فضای مناسب و استاندارد آموزشی برای دانش آموزان به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان تصریح کرد: اعتبار ۱۳۳ میلیارد ریال جهت تکمیل و بهره‌برداری این کلاس‌های درس اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: برای تکمیل و افتتاح ۴۸ کلاس درس ۱۳۳ میلیارد ریال هزینه شده و تاکنون بنیاد برکت این ستاد در همه شهرهای استان اقدام به ساخت ۲۹۳ کلاس درس در ۳۹ مدرسه استان با اعتبار ۲۲۰ میلیارد ریال کرده است.

سلمان زاده اذعان کرد: مدرسه سازی یکی از بنیادی‌ترین و ماندگارترین فعالیت‌های بنیاد برکت بوده که در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در ساخت مدرسه در نقاط محروم و روستاهای دورافتاده انجام می‌شود.
 انتهای پیام

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"