پژوهش ۲ نفره محمدصحت پارسه و راضیه سعادتی معلمان علوم تجربی گنبدکاووس با عنوان "تاثیر استفاده از کیو آر کد در یادگیری پایه‌های هشتم و نهم" در پنجمین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در آموزش و پژوهش  پذیرفته شد.


به گزارش کلاس بیست؛ پژوهش ۲ نفره محمدصحت پارسه و راضیه سعادتی معلمان علوم تجربی گنبدکاووس با عنوان "تاثیر استفاده از کیو آر کد در یادگیری پایه‌های هشتم و نهم" در پنجمین کنفرانس ملی رویکردهای نوین در آموزش و پژوهش محمودآباد مازندران با اعتبار ISC پذیرش و قرائت شد.

این معلمان گنبدی همچنین در اجرای ۲ طرح سراسری شامل "طراحی آزمون‌های آنلاین سراسری درس علوم" با بیش از یک میلیون شرکت کننده در اوائل سال ۹۹ مشارکت و سرپرستی تیم "تولید محتواهای آموزش الکترونیکی درس علوم متوسطه دوره اول با عنوان "کیو آر کد" زیرنظر وزارت آموزش و پرورش را نیز برعهده داشتند.

پارسه ضمن قدردانی از حمایتهای مسئولان آموزش و پرورش استان و شهرستان گنبدکاووس گفت: گروه دبیران علوم تجربی گنبد به همراه جمعی از دبیران علوم تجربی از سراسر کشور، تا کنون موفق به اجرای دو طرح بزرگ کشوری دیگر نیز شده اند.

 وی در ادامه افزود : طراحی آزمون های آنلاین سراسری علوم با بیش از یک میلیون شرکت کننده از اوایل سال ۹۹ و تولید محتواهای آموزشی الکترونیکی علوم متوسطه اول، تحت عنوان QR Code محتوای این طرح ها بوده است .

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"