همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه ی مبارک فجر، آئین متمرکز کلنگ زنی واحداث ۴مدرسه با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس و بنیاد علوی در مراوه تپه به زمین زده شد.

به گزارش گلستان ما؛ همزمان با ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی، کلنگ زنی واحداث 4مدرسه با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس، توسعه و تجهیز مدارس و بنیاد علوی، با حضورامانگلدی ضمیر فرماندارشهرستان، محمدجوادشاهکوه محلی معاون نوسازی مدارس، فکری مسئول بنیاد علوی در شهرستان، حضرتقلی حاجیلی دوجی مدیرآموزش وپرورش ومسئولین شهرستانی برگزارشد.

فرماندارشهرستان در این آئین گفت: از هر ظرفیتی برای توسعه ی شهرستان استفاده می کنیم و در همین راستا حضور بنیاد علوی در شهرستان یک فرصت مغتنم و ارزشمند برای رفع محرومیت‌هاست.

حاجیلی دوجی مدیر آموزش و پرورش ضمن سپاس و قدردانی از نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان مراوه تپه (بنیاد علوی )گفت: به لطف خداوند عملیات اجرایی ساخت مدارس ۶کلاسه متوسطه اول روستای یانبلاغ، مدرسه ۶کلاسه ابتدایی روستای شارلوق، ۴کلاسه ابتدایی روستای قوشه تپه و۴کلاسه ابتدایی روستای آق قلعه از امروز آغاز می شود.

مدیر آموزش و پرورش گفت: مرحله اول ساخت این مدارس با مشارکت بنیاد علوی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و سیصد میلیون تومان انجام می گیرد که در ادامه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان گلستان تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

معاون مشارکت‌های نوسازی مدارس استان ضمن استقبال از مشارکت بنیاد علوی در ساخت مدارس گفت: عملیات اجرایی این چهار مدرسه از امروز و در آینده ای نزدیک احداث  چهار مدرسه دیگر نیز با همت بنیاد علوی در شهرستان آغاز می شود که در مجموع  تعداد مدارس در حال ساخت شهرستان به ۲۱ مدرسه می رسد که نشان از همدلی مردم و مسئولین شهرستان برای توسعه ی این منطقه می باشد.

محمدرضا فکری مسئول نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی شهرستان نیز با تبریک دهه ی مبارک فجر گفت: این مدارس هدیه ی بنیاد علوی به دانش آموزان عزیز این شهرستان می باشد و امیدواریم با افتتاح این مدارس در مهر ماه سال آینده، آینده سازان این روستاها در محیطی امن و استاندارد به تحصیل ادامه دهند.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"