مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: امسال ۳۱۰ پایگاه آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم استان گلستان در جشن نیکوکاری است.

به گزارش گلستان ما، عیسی بابایی اظهارکرد: مردم سخاوتمند گلستان با آغاز جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید با گلریزان عاطفه و مهرورزی به استقبال بهار می‌روند.

بابایی افزود: امسال با توجه به شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا، برگزاری جشن نیکوکاری زودتر از موعد سال های قبل و از اول اسفندماه، با تاکید بر استفاده از روش های الکترونیکی آغاز شده است، ولی بر اساس سنت هر ساله این نهاد پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی را مستقر در میادین اصلی شهر هم خواهند داشت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستانی با اشاره به اینکه امسال ۳۱۰ پایگاه آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم استان گلستان در جشن نیکوکاری است، تصریح کرد: با شروع جشن نیکوکاری، ۳۰ پایگاه در سطح شهر و میادین اصلی، ۲۶۰ مرکز نیکوکاری و تمامی ادارات کمیته امداد در سطح استان آماده دریافت کمک های مردمی به نیازمندان در سراسر استان هستند.

بابایی خاطرنشان کرد: جشن نیکوکاری از جشن‌های ملی به شمار می‌رود که هرساله در آستانه سال نو برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی خیران و اهداءکمک‌ها به نیازمندان واقعی و خانواده های تحت حمایت کمیته امداد برگزار می‌شود تا غم نداری از چهره نیازمندان زدوده شود.

وی با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در سال اخیر بیان کرد: ۱۳ اسفندماه مراسم جشن نیکوکاری در فضای مجازی و به صورت غیرحضوری در بستر سامانه شاد برای مشارکت پرشکوه فرهنگیان، دانش آموزان گلستانی و انجمن اولیاء و مربیان برگزار می شود.

بابایی با اشاره به اینکه مردم گلستان در سال گذشته ۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در جشن نیکوکاری کمک کرده‌اند افزود: امسال از ۱۴ اسفند که آغاز هفته احسان و نیکوکاری است باهمت و مشارکت مردم در میادین اصلی شهر و ۱۵ اسفند ماه در میعادگاه ها و مصلی های نماز جمعه، پایگاه های جشن نیکوکاری برای جمع آوری کمک های مردمی به نیازمندان در آستانه سال نو برپا می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان تاکید کرد: هم استانی های خیراندیش می‌توانند کمک های نقدی خود را به صورت الکترونیکی از طریق آنی و یا از طریق شماره های بانکی این نهاد پرداخت کنند.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"