گوهری راد گفت: در شهر‌های با وضعیت زرد دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و هنرستانی‌ها آن هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در هر کلاس می‌توانند به صورت اختیاری در آموزش حضوری شرکت کنند.

به گزارش کلاس بیست؛ احسان گوهری راد اظهار کرد:کلیه فعالیت های آموزشی مدارس استان گلستان در شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی تا اطلاع ثانوی، غیر حضوری و مجازی از طریق سامانه شاد خواهد بود.

وی افزود: تمامی کارکنان به جز نگهبان و سرایدار ومسئول تأسیسات مدارس در شهرستان های با وضعیت قرمزتعطیل بوده اما حضور عوامل اجرایی مدارس درشهرستان های با وضعیت نارنجی۵۰درصد ودر شهرستان های با وضعیت زرد ۷۵درصد الزامی است.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان تصریح کرد:  در شهر‌های با وضعیت زرد دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و هنرستانی‌ها آن هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در هر کلاس می‌توانند به صورت اختیاری در آموزش حضوری شرکت کنند.

وی بیان کرد:  حضورکارمندان ادارات آموزش و پرورش در شهرستان های با وضعیت قرمز یک سوم، در شهرستان های با وضعیت نارنجی ۵۰درصد و در مناطق زرد ۷۵ درصد خواهد بود.

گفتنی است؛  شهرستان های گرگان، گنبد کاووس، آزادشهر، بندرگز،کردکوی و مینودشت در وضعیت قرمز قرار دارند.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"