فرمانده سپاه نینوا گلستان از اجرای دو هزار و ۲۶ برنامه در قالب ۱۱۲ عنوان طی هفته بسیج در استان خبرداد.

 

به گزارش کلاس بیست، سردار علی ملک شاهکوهی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در هفته بسیج امسال دو هزار و ۲۶ برنامه در قالب ۱۲۲ عنوان و ۹ سرفصل در گلستان اجرا می شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که ۴۲ برنامه محوری و شاخص خواهیم داشت، افزود: این برنامه ها از ۲۹ آبان الی پنج آذر برگزار می شود.

وی بیان کرد: رزمایش گروه های جهادی، ادامه آزادسازی زندانیان غیر عمد(۵۲ زندانی)، نوزدهمین طرح رزمایش کمک های مومنانه با توزیع ۱۰ هزار بسته، همایش نغمه سرایان اهل سنت، رزمایش اقتدار بسیجیان و تجدید بیعت با ولایت و مجموعه جشن های روز ملی گرگان از جمله برنامه ها است.

ملک شاهکوهی اضافه کرد: آغاز اجرای طرح جهادی عمران روستا، مراسم کلنک زنی و آغاز عملیات اجرایی ۵۰ پروژه، همایش حقوقدانان بسیجی از دیگر برنامه ها است.

فرمانده سپاه نینوای گلستان در خصوص عملکرد قرارگاه ۱۷ ربیع هم گفت: این قرارگاه با چهار کمیته و هفت کارگروه شکل گرفت و دستورالعمل آن تدوین شد و رتبه اول را در کشور کسب کردیم.

وی از اجرای ۲۰ اقدام مهم توسط این قرارگاه خبرداد و بیان کرد: ساماندهی وضعیت گندم، برپایی هشت ایستگاه بازرسی، مانع زدایی از مسیر صادرات تخم مرغ، طرح کاسبان امین، رفع موانع تولید و رصد و اشراف اطلاعاتی در مورد توزیع مرغ در میدان بهمن تهران از جمله این اقدامات است.

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"