استاندار گلستان که به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان به صورت سرزده از مدرسه‌ای در گرگان بازدید کرد، رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را قابل قبول دانست.

به گزارش کلاس بیست، علی محمد زنگانه استاندار گلستان به همراه عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ظهر امروز به صورت سرزده از یکی از مدارس سطح شهر گرگان بازدید کرد.

زنگانه هدف از این بازدید سرزده را بررسی میزان رعایت شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی در مدارس استان به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و معلمان عنوان کرد و اظهار داشت: اجرای کامل شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی در مدارس با توجه به اهمیت سلامت دانش‌آموزان و معلمان، ضرورت دارد و خوشبختانه در این بازدید شاهد رعایت حداکثری پروتکل‌ها بودیم.

وی با اشاره به واکسیناسیون دانش‌آموزان در استان گفت: خوشبختانه میزان واکسیناسیون دانش‌آموزان، اولیای آنان و اولیای مدارس استان قابل قبول است هر چند به تمامی والدین که تاکنون واکسن نزده‌اند، توصیه می‌کنم نسبت به واکسیناسیون خود و فرزندان‌شان اقدام کنند.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: بر اساس پروتکل‌های ابلاغی شیوه بازگشایی مدارس به صورت تلفیقی در اختیار شورای مدرسه قرار داده شده است تا با توجه به فضای فیزیکی و امکانات مدارس برنامه حضوری و غیرحضوری به آنها داده شود.

وی رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی در مدارس را با اهمیت دانست و یادآور شد: اولیای مدرسه باید نسبت به رعایت پروتکل‌ها حساسیت لازم را داشته باشند تا سلامت دانش‌آموزان حفظ شود.

استاندار گلستان افزود: تلاش ما ارتقای درصد واکسیناسیون در سطح استان و بالا بردن سطح ایمنی جامعه است و در این مسیر همراهی همه مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"