رتبه چهارم کنکور ریاضی کنکور را یک راه رسیدن به موفقیت بیان کرد و گفت: به مهندسی نرم افزار علاقه مندم و برای رسیدن به آن تلاش میکنم.


به گزارش کلاس بیست؛ امیر همایون شریفی زاده، دانش آموز گلستانی رتبه چهارم کنکور گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی که برای نخستین بار استان گلستان را در این رشته جزبرترین های کشور کرده است.

وی که متولد سال1384در گرگان است، مقطع سوم ابتدایی را به صورت جهشی گذرانده و مقطع دبیرستان را نیز در تیزهوشان به پایان رسانده است.

شریفی زاده کسب موفقیت خود را توکل به خدا و دعای خیر پدر و مادر و تلاش مستمر و متمرکز می داند و در گفتگو با خبرنگار ما می گوید؛ همه دانش آموزان می توانند با تلاش و پشتکار و اعتماد به نفس در کنکور و در زندگی خود موفق شوند.

وی در ادامه گفت: از تابستان 8 تا 10 ساعت درروز به صورت مستمر در حال درس خواندن بودم و برای هدفم که رسیدن به رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه شریف است تلاش کردم و انشاالله در این رشته ادامه تحصیل خواهم داد.

این دانش آموز گلستانی معتقد است که کنکو پایان راه نیست بلکه می توان بدون تحصیل هم به کسب و کار و موفقیت رسید اما بهترین راه را میتوان گذشتن از کنکور بیان کرد.

پدر و مادر فرهنگی این دانش آموز نیز که دبیرزیست مدارس گرگان هستند به دور از هر گونه تحمیل فرزند خود را در مسیر علاقه او همراهی کردند با اینکه علاقه مند به حضور وی در رشته پزشکی بودند از او حمایت کردند و اکنون نیز حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"