مدیرکل کمیته امدادگلستان با اشاره به استقرار ۶۰ پایگاه پویش شور عاطفه‌ها در استان، گفت: پویش شور عاطفه‌ها با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت در استان گلستان اجرا می‌شود.


 به گزارش کلاس بیست؛ عیسی بابایی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران درباره برگزاری جشن عاطفه‌ها اظهار داشت: شور عاطفه‌ها باهدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت از 15 مردادماه شروع و تا 15 مهرماه سال‌جاری ادامه دارد.

بابایی با اشاره به پیش‌بینی مشارکت 12 میلیارد تومانی گلستانی‌ها در سال جاری عنوان کرد: هم استانی‌ها و خیراندیشان، سال گذشته بیش از 10 میلیارد و 800 میلیون تومان برای تهیه لوازم کمک آموزشی برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان خاطرنشان کرد: امسال نیز با برپایی پایگاه‌های نمادین در میادین اصلی شهر برای جمع‌آوری کمک‌های هم استانی‌های خیر و نیکوکار صورت می‌گیرد و اکثریت جذب کمک‌های مردمی به صورت غیرحضوری و الکترونیکی انجام خواهد شد.

بابایی با اعلام 60 پایگاه ثابت مستقر در میادین اصلی شهرهای سطح استان و همچنین آمادگی همه دفاتر کمیته امداد و 360 مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم مانند کیف و کفش و نوشت‌افزار و دیگر ملزومات آموزشی تحصیلی، خواستار مشارکت هرچه باشکوه‌تر گلستانی‌های نیکوکار در کمک‌‎رسانی برای تامین مایحتاج تحصیلی آموزشی دانش‌آموزان و دانشجویان بی‌بضاعت شد.

وی تصریح کرد: از فردا تا 31 شهریور پایگاه‌های مستقر در میادین اصلی شهرهای سطح استان و روز جمعه اول مهرماه در مصلی‌های نماز جمعه، آماده جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند هستند و در روز دوشنبه 11 مهرماه به صورت نمادین در مدارس سطح استان زنگ شور عاطفه‌ها نواخته می‌شود.

بابایی افزود: کمیته امداد استان گلستان دارای بیش از 16 هزار و 200 دانش‌آموز و 1300 دانشجوی تحت حمایت است که از خدمات آموزشی و کمک هزینه تحصیلی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"