سرویس علمی : مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی کشور گفت : بزرگترین رقابت علمی ویژه دانش آموزان ابتدایی تحت عنوان مسابقه علمی در 17 و 24 بهمن ماه هم زمان در سراسر کشور برگزار شد.pwstrmsbqh lmy btdyy

به گزارش کلاس بیست ،سرهنگ نادرپور مدیر علمی پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی  گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تولید علم و جنبش نرم افزاری و توجه به نخبگان و شتاب بخشیدن به حرکت علمی در کشور مسابقه علمی امیدان طراحی و به اجراء در آمد.

ایشان در مورد تعداد شرکت کنندگان بیان داشت : مسابقه با استقبال بی نظیر خانواده ها و دانش آموزان روبرو شد بیش از 2500000 نفر جهت شرکت در این مسابقه ثبت نام نموده و علی رغم نامساعد بودن هوا و تعطیلی اکثر نقاط کشور 210،627 نفر در آزمون شرکت کردند . این موضوع در برگزاری آزمون ها مشابه بی سابقه می باشد.

وی ادامه داد : مسابقه از سطح علمی بالایی برخوردار بود و وضعیت دانش آموزان در 7 سطح مشخص و در قالب کارنامه تحلیلی به آنان اعلام گردید .

نادرپور اظهار کرد : به پاس استقبال بی نظیر از این برنامه و قدرانی از امیدان انقلاب اسلامی نفرات برتر در سه سطح کشوری مشخص و مورد تشویق قرار گرفتند. به نفرات برتر کشوری 41 دستگاه تبلت ، برتراستانی 2179 کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس و برتر کشوری 9236 نفر جوایز ارزنده اهدا گردید.

وی بیان داشت : علاوه بر مسابقه علمی ، یک مسابقه فرهنگی پیامکی پیش بینی شده بود که دانش آموزان با همفکری خانواده های محترم به سئوالات این مسابقه به صورت پاسخ دادند . 60،231 نفر جواب صحیح مسابقه « امید من به شما دبستانی هاست » که بخشی از فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) بود ، به سامانه سازمان ارسال کردند . در پایان این مسابقه فرهنگی 167 کارت هدیه 50 هزارتومانی و 2000 بسته نوشت افزار به شرکت کنندگان به قید قرعه اهداء شد.

ایشان ازشرکت کنندگان و برندگان مسابقه علمی و فرهنگی خواستند جهت اطلاع از رتبه علمی و نحوه دریافت جوایز به واحدهای مقاومت مدرسه محل تحصیل و یا حوزه های مقاومت شهرستان مربوط مراجعه نمایند./گلستان بیست

اسامی برندگان مسابقه علمی امیدان بسیج دانش آموزی:

 اسامی برندگان کشوری مسابقه علمی امیدان(تبلت)

اسامی برندگان استانی مسابقه علمی امیدان(کمک هزینه سفر مشهد مقدس)

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی(کارت هدیه 50 هزار تومانی)

اسامی برندگان مسابقه فرهنگی (بسته فرهنگی)

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"