رقابت می بایست از جانب مربیان جدی تلقی شود به دلیل آن که بسیاری از پدران و مادران و مدیران مدارس بر این عقیده اند که رقابت امری مطلوب است و نیز به این دلیل که به شدت در فرهنگ ما ریشه دوانده است است .

یکی از دلایل اختلال ریاضی مربوط به اختلال در مراحل رشدی کودک است. بدین معنی که کودک مراحل رشد خود را بخوبی طی نکرده ویا خیلی دیر به این مرحله رسیده است.

n00021069-bسرویس اجتماعی: امروزه فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی در بین مردم و جوانان از محبوبیت خاصی برخوردارند به طوریکه تقربیاً 100 درصد جوانان و کاربران اینترنت عضو شبکه های اجتماعی هستند ولی در این فضا امنیت اطلاعات حرف اول را می زند.

IMAGE634512585669062500سرویس فرهنگی:بعضی از مردم هستند که هنوز طعم نبود امنیت را نچشیده اندو به راحتی حرف از نا امن بودن و نبود آزادی در کشورمان می زنند، آنان فقط بدانند بخاطر حضور رهبری مقتدر است که تاکنونبیگانه ای فکر نفوذ و بی امن کردن کشورمان به ذهنش خطور نکرده است.

1892089سرویس دانش آموزی: بیایید دستها و دلهایمان را قوی کنیم،و در روز 13 آبان، مردم خدا جو و استکبار ستیز را به مبارزه با مظهر استکبار بخوانیم و فریاد بزنیم:
مرگ بر آمریکا، مرگ بر آمریکا

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"