درحالی که چهارشنبه هفته گذشته جلسه ای با حضور«فخرالدین دانش آشتیانی»وزیر پیشنهادی روحانی با مدیران کل استان ها برگزارشد، امروزاولین اظهار نظر «محمد رضا وطنی» به طور رسمی اعلام شد.

به گزارش کلاس بیست، درحالی که چهارشنبه هفته گذشته جلسه ای با حضور«فخرالدین دانش آشتیانی»وزیر پیشنهادی روحانی با مدیران کل استان ها برگزارشد، امروزاولین اظهار نظر «محمدرضا وطنی» مدیرکل آموزش و پرورش گلستان به طور رسمی اعلام شد.

این نظر رسمی با تیتر "امروز باید مجلس و مردم بیش از پیش درکنار آموزش وپرورش قرار بگیرند" امشب در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان منتشر شد.

در این خبر آمده است: محمدرضا وطنی در جلسه شورای اداری ضمن قدردانی از زحمات دکتر فانی وزیر پیشین وزارت آموزش وپرورش،ایشان را مردی بااخلاق و خدوم به مردم و جامعه به ویژه قشر فرهیخته فرهنگیان عنوان نمودو تاکید کرد: امروز باید مجلس و مردم بیش از پیش درکنار آموزش وپرورش قرار بگیرند.

وی ابراز امیدواری کرد:با رأی اعتماد مجلس به کاندیدای معرفی شده رئیس جمهور، با توجه به شرایط کنونی و آغاز سال تحصیلی، می شودآموزش وپرورش را در تحقق اهداف تعیین شده خود، یاری کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در ادامه، دکتر آشتیانی را چهره ای علمی،کاردان، آشنا با مسائل آموزش وپرورش عنوان نمود و افزود:در توانمندی ایشان تردیدی نیست و قطعاً حضور ایشان به عنوان سکان دار وزارت آموزش وپرورش می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات باشد.

در ادامه این جلسه، مسائل، مشکلات، موفقیت ها و ناکامی های سال تحصیلی گذشته مورد بحث و بررسی همکاران قرار گرفت و پیشنهادهایی برای بهتر شدن وضعیت کنونی آموزش وپرورش استان، از سوی همکاران ستادی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

این خبردرحالی ساعت 22:25 دقیقه بر روی سایت آموزش و پرورش گلستان قرار گرفت و در کانال تلگرامی آن اطلاع رسانی شد که اغلب اخبار این اداره کل در وقت اداری بارگزاری می شود.

انتهای پیام/

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"