رتبه استان گلستان در كنكور از جايگاه هشتم در سال ١٣٩٠ به رتبه ٢٦ در سال ١٣٩٦كاهش یافته و منتظر نتايج بدست آمده در كنكور ١٣٩٧ هستيم تا شاهد هنرنمايي متوليان تعليم و تربيت استان باشيم .

تخصیص 110 درصدی هر ساله اعتبارات مصوب در آموزش و پرورش، قصه امروز و دیروز نیست و برخلاف تحلیل‌های خام از پشت عینک سیاست، مولود این دولت یا خواسته آن دولت نیست بلکه نقیصه‌ای مزمن است که عوامل بسیاری آن را به وجود آورده‌اند.

یکی از افرادی که  معمولا ضمانت آنها در نزد بانک ها و موسسات خصوصی از اعتبار بالایی بر خوردار است. ضمانت فرهنگیان یا کار مندان دولت است. قشر زحمتکش و نجیبی که همیشه  برای کار راه اندازی پیش قدم هستند. وآنرا منشاء خیر می دانند.

روز اول فروردین ناخدای کشتی انقلاب، فرمان خرید کالای ایرانی را صادر فرمودند و برحمایت از کالا و محصولات ایرانی تاکید کردند، دلیل تاکید و دستور ایشان چیست؟

از دل حوادث تلخ چند روز اخیر که در پی مطالبه به حق مردم نسبت به مسائلی همچون پدیده شاندیز ،موسسات مالی و اعتباری و همچنین گرانی های احتمالی به واسطه لایحه بودجه تقدیمی دولت به مجلس چند نکته را می توان به عنوان درس عبرت آموخت که قابل توجه می باشد

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"