کتاب یار مهربان و دانا و خوش بیان است اگر ذائقه مخاطب را نکشته باشیم و آن را عقیم نساخته باشیم!.

پیامبر اکرم (ص) الگوی ویژه همه معلمان، مربیان و والدین است، چرا که ایشان به بهترین شکل کار تربیتی را انجام می داد.

کانون تربیت اسلامی در آستانه بازگشایی مدارس و به مناسبت فداکاری شهادت گونه دانش آموز ایذه‌ای، «علی لندی» بیانیه ای منتشر کرد.


 به گزارش کلاس بیست؛در این بیانیه آمده است: در آستانه بازگشایی مدارس، علی لندی دانش آموز فداکار ایذه‌ای که برای نجات دیگران به قلب آتش رفت، آسمانی شد. او همچون شهید فهمیده برای حفظ انسانها و انسانیت و با پشتوانه عقیده الهی، ایثار و بذل جان را برگزید.

هنگامی که دانش آموزی از مدرسه، خانواده، رسانه، جامعه و حکومت تربیت اسلامی - انسانی را خوشه چینی می‌کند، هنگامه‌ای به پا می کند که اوج آن در عروج شهید حسین فهمیده و عروج علی لندی تبلور یافته است.

کانون تربیت اسلامی در آستانه بازگشایی مدارس مراتب تعظیم و بزرگداشت خود را به ساحت این دانش آموز ممتاز خوزستانی ابراز می‌دارد و او را قهرمان خودسازی می‌داند و از کانون خانواده و مدرسه و ... که در نهادینه شدن روحیه ایثار و شهامت بر قلب و دل این دانش آموز و دیگر نوجوانان و نونهالان کشور نقش آفرینی می کنند قدردانی می‌کند.

انتهای پیام

.هر چه می گذرد اهمیت «دکرین وحدت» در جهان اسلام بیش از پیش آشکار می‌شود چرا که ستون‌کشی‌ها و صف‌بندی‌های نظام‌های شیطانی جهان که چشم طمع به منابع و ثروت‌های سرزمین‌های اسلامی دوخته‌اند در برابر مسلمین هر روز رنگ ولعاب تازه‌ای به خود می‌گیرد

برجام خانم سیاه بخت شد و شوهرش طوری دست رد به سینه اش زدکه هر چقد مادر به داماد اصرار می کند اگر نمی خواهی با او زندگی کنی خب نکن! مهریه و خسارت هم نمی خواهیم! فقط نامش در شناسنامه ات باشد برای بستن دهان مردم! باز هم قبول نمی کنند که نمی کنند!

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"