دوستان انقلاب و آزادیخواهان جهان سپاه را دوست دارند وآن را مایه عزت وافتخارایران واسلام می دانند و بیگانگان ومتجاوزان ومستکبران عالم سپاه را خارچشم و دشمن اصلی و نابودکننده نقشه های شیطانی شان می دانند.

به گزارش کلاس بیست؛ "عباسعلی  زاهدی"  رئیس جمنای گرگان و فرهنگی گلستانی در یادداشت ارسالی به این پایگاه خبری با عنوان "چرا دشمنان نظام ازسپاه وحشت دارند؟"آورده است: سپاه شجره طیبه انقلاب اسلامی است که توسط معمارکبیرانقلاب در کشتزار جمهوری اسلامی ایران غرص شد وازابتدا تاکنون نهادی مقدس ، خدوم ، حافظ منافع ملی، مدافع اسلام ناب محمدی ومروج صدور انقلاب اسلامی به جهان است.

این شجره طیبه باایثاروازخودگذشتگی، درجنگ تحمیلی علیه ایران 8سال تمام درکنار ارتش سرافراز وبسیجیان قهرمان بادشمن غداره بند جنگید.بعدازجنگ دردوران سازندگی به سازندگی کشور مشغول شد وحامی دولت در خدمت رسانی شد.در دوران اصلاحات علاوه بر خدمت رسانی

درعرصه سازندگی ، وارد معرکه فرهنگی شد و با برگزاری جلسات وکلاسها به مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن پرداخت.

در دولت اصولگرایان علاوه بر تامین امنیت کشور ، بامشارکت درساخت وسازها وعمران وابادانی کشور و بصیرت افزایی به مقابله باجنگ نرم دشمن پرداخت.ودر آخر در دولت اعتدال ضمن حضورمقتدرانه در مرزها و برقراری امنیت کامل در کشور و اطراف کشور؛ حتی مررهای امنیتی کشور را هزاران کیلومتر جلوتر برد بطوریکه اگرسپاه نمی بود بجای نبرد در سوریه وعراق باید با داعش در تهران و کرمانشاه و جنوب کشور می جنگیدیم.

پس سپاه درهر زمینه ای ورود پیدا کرد؛ باموفقیت وسربلندی از پس آن معرکه بیرون آمد.خاموش کردن آتش فتنه درسالهای 78 و88 باعث دشمنی شدید بیگانگان بخصوص سه کشور آمریکا وانگلیس و اسرائیل ونقش برآب کردن نقشه های شوم انان و بالطبع خارچشم نوچه ها و اذانب داخلی وسربازان بی مزد ومواجب استعمارگران در داخل کشور شد.

فلذا دوستان انقلاب و آزادیخواهان جهان سپاه را دوست دارند وآن را مایه عزت وافتخارایران واسلام می دانند و بیگانگان ومتجاوزان ومستکبران عالم سپاه را خارچشم و دشمن اصلی و نابودکننده نقشه های شیطانی شان می دانند.

پس ضمن تشکروقدردانی از حضورمقتدرانه سپاه و زحمات وخدمات این نهادمقدس وانقلابی ؛ از دولت محترم می خواهیم همینطورکه طی این چندروز ازسپاه حمایت نمودید که جای تشکر دارد؛ قاطعانه درمجامع بین المللی از سپاه دفاع کنید واجازه ندهید مایه افتخاروعزت کشوردرلیست تروریستی قرار گیرد وباکمک شورای عالی امنیت ملی ومجلس شورای اسلامی تدبیر مواجهه واقدام قاطع وعملی با امریکا درصورت تروریست خواندن سپاه اندیشیده شود و درعمل اجرا گردد.

سپاه بداند ما مردم ایران قدردان وعلاقمند ومدافع سبزپوشان وجان برکفان کشورمان هستیم وهیچ وقت آنان را تنها نمی گذاریم.
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

کلاس بیست نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند. .
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار مهم

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"