وزیر جوان، نوجوان دهه هشتادیش را جای مخاطب لایو بگذارد ببیند باز می تواند نسبت به این همه تعلل و دست روی دست گذاشتنش پاسخی دهد؟!

 به گزارش کلاس بیست؛ لیلاهاشمی دبیر نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی گلستان در یادداشتی نوشت: رهبر معظم انقلاب در نخستین روزهای سال ۹۹ در سخنان زنده و تلویزیونی، قوت و برتری در فضای مجازی را از جمله ابزارهای قوی شدن برشمردند و گفتند از لحاظ فضای مجازی، دارند برنامه‌ریزی می‌کنند برای اینکه از این طریق به کشور ضربه بزنند. در این زمینه ملت ایران باید آرایش مناسب بگیرد، باید خودش را در همه بخشهای مختلف آماده کند.

قوت و برتری که احساس میشد شاید با آمدن وزیر دهه شصتی که فرزند نوجوانان و خردسال دارد و احتمالا مانند خیلی ازپدر و مادرهای جوان که نگران اینده فرزندانشان در این دوره هستند تحقق می یاید

اما وزیر جوان ماآب پاکی را روی دستمان ریخت و تنها توصیه اش جوانی کردن بود و بس!!  اینکه چقدر حاضر است برای فرزند خودش هم از این توصیه ها کند الله اعلم! نوجوان دهه هشتادیش را جای مخاطب لایو بگذار ببیند باز می تواند نسبت به این همه تعلل و دست روی دست گذاشتنش پاسخی دهد؟!

آقای وزیر سوال مشخص ما این است آرایش ما در این فضا چگونه است؟! آیا با فضای یله و بازی که بر آن نظارتی نداریم و شبکه ملی اطلاعاتی که بخواهد بستر نشر ارزشهای اسلامی ایرانی بشود و میان این همه شبکه های خارجی فعال در کشور یتیم مانده! می شود کاری کرد؟!

سهم ما از اینستاگرام شده سایت های قمار و شرطبندی که گله وار رشد می کنند و هرزه ها و بلاگرهای جنسی که ذهن جوانان و نوجوانان این سرزمین را درتسخیر خود در آورده و باعث شده  سن بلوغ روز بروز کاهش یابد

و مسئولینی که در مقابل این همه مشکلات باز هم  جلوی چشم میلیونها نفرایرانی حاضر می شوند و می گویندهمه چیز آروم من چه قد خوشبختم و به تمام اهداف و برنامه های خود در دوران مسئولیتم دست یافتم!

اهدفی که برای ملت نامعلوم و برای جریان نفوذ معلوم!!

انتهای پیام/

 

کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.   

طراحی و تولید: "برهان گرافیک"