با حکم مدیر آموزش و پرورش کلاله "محمد آبیل" به عنوان سرپرست معاون پرورشی و تربیت بدنی  آموزش و پرورش کلاله معرفی شد.

به گزارش کلاس بیست ، صبح امروز ، محمد آبیل به جای آقای پیری به عنوان سرپرست معاونت پرورشی مدیریت آموزش و پرورش انتخاب شد.

هنوز معلوم نشده علت این تغییر چه بوده است؟

پیری از تابستان 95 به عنوان معاون پرورشی وارد آموزش و پرورش کلاله شده بود.

روابط عمومی آموزش و پرورش کلاله نیز خبر این مراسم را روی خروجی خود قرار داده است که از حضور "فرج ا.. رزاقی " در این جلسه حکایت دارد.

رزاقی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبد با تقدیر از زحمات پیری معاون سابق پرورشی و تربیت بدنی کلاله برای محمد آببل آرزوی توفیق نمود و گفت : امیدوارم با همکاری فرهنگیان کلاله شاهد موفقیت در حوزه پرورشی و تربیت بدنی باشیم .

در ابتدای جلسه طاهری راد مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاله ضمن تقدیر اززحمات رمضان پیری محمد آبیل را به عنوان سرپرست معاون پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش کلاله معارفه نمود .

وی گفت : امید است با توجه به تجربه ی طولانی آقای آبیل در حوزه ی پرورشی و تربیت بدنی و با همکاری شما عزیزان به نتایج مطلوبی در این حوزه برسیم که دور از دسترس نیست .

رمضان پیری معاون سابق پرورشی و تربیت بدنی ضمن تشکر از حاضرین جلسه گفت : از همه ی همکاران و فرهنگیان بخصوص حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی که در مدت تصدی پست معاونت با اینجانب همکاری داشتند تشکر می کنم .

پیری ضمن تبریک به آبیل گفت : برای ایشان آرزوی موفقیت دارم و در صورت نیاز آماده کمک و همکاری هستم .

در ادامه محمد آبیل سرپرست معاونت پرورشی و تربیت بدنی با تشکر از اعتماد طاهری راد مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاله و تقدیر از زحمات رمضان پیری گفت : برای ایجاد تغییر و پیشرفت در حوزه ی پرورشی و تربیت بدنی با توجه به تجربه ی گذشته و برنامه ی مدون پیش خواهیم رفت که در این راه کمک و همکاری تک تک مربیان ، معاونین ، مدیران و معلمان را خواستارم .

وی گفت : مربیان پرورشی نیاز به بستر مناسب برای رشد و تکاپو را فراهم می آورند .

آبیل تاکید کرد : در سال های اخیر دغدغه ی مقام معظم رهبری نیز فرهنگ جامعه بوده که این وظیفه مربیان پرورشی و مجموعه حوزه ی پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش را سنگین تر می کند .

در پایان با اهدا لوح تقدیر و هدیه از زحمات رمضان پیری تقدیر و حکم سرپرستی معاونت پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کلاله به محمد آبیل ابلاغ شد .

انتهای پیام/

منابع: راه اترک-روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

توجه!

کلاس بیست نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند. .
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار مهم