جدول زمان بندی معاینات پزشکی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی استان گلستان اعلام شد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به اطلاع  داوطلبان معرفی شده  چند برابر ظرفیت ورود به دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی می رساند جهت انجام  معاینات پزشکی طبق جدول زمان بندی زیر با همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی و گواهی موقت دیپلم که معدل در آن درج گردیده است مراجعه فرمائید.

تذکر :

1- فرم های مربوطه را پس از دریافت تکمیل نموده و در روز معاینات پزشکی و مصاحبه تحویل نمایید.

2- پس از انجام معاینات پزشکی جهت اطلاع از زمان و مکان تحویل مدارک و انجام مصاحبه به سایت https://golestan.cfu.ac.ir مراجعه نمایید.

3- معاینات پزشکی شهرستان های (آق قلا-بندرترکمن-بندرگز-علی آباد-کردکوی-گرگان و گمیشان) به صورت متمرکز در شهرستان گرگان انجام می گیرد.

4- معاینات پزشکی شهرستان های (آزادشهر-رامیان-کلاله-گالیکش-گنبد کاووس-مراوه تپه و مینودشت )به صورت متمرکز در شهرستان گنبدکاووس انجام می پذیرد.

5- مبلغ 85 هزار تومان  بابت انجام معاینات پزشکی اخذ می گردد.(دستگاه کارت خوان در مراکز موجود می باشد.)

6- معرفی شدگانی که مبتلا به کووید 19 شده و در قرنطینه و یا در بیمارستان بستری می باشند به شرطی که درطول مدت انجام معاینات پزشکی و مصاحبه، مدارک و مستندات پزشکی  آنان، توسط والدین متقاضی و یا وکیل قانونی به اداره کل آموزش وپرورش استان ارائه شود، مصاحبه از این متقاضیان، حداکثر با گذشت یک ماه از آخرین روز مصاحبه، درصورت تأیید سلامت وی توسط پزشک معتمد آموزش وپرورش،صورت خواهد گرفت. در راستای صیانت از حقوق سایر متقاضیان آزمون، بعد از انقضای مهلت مقرر،اقدامی میسر نخواهدبود. 

*** انجام معاینات پزشکی با رعایت دقیق مفاد دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی که به مراکز ابلاغ شده، صورت خواهد گرفت. لذا رعایت موارد ذیل الزامی است:

  • ضمن همراه داشتن یک عدد خودکار آبی، مواد ضد عفونی کننده و زدن ماسک درتمام مراحل  نکات بهداشتی را نیز  به طور کامل و به دقت رعایت نمایند.
  • ورود همراهان داوطلب به  مراکز معاینه اکیداً ممنوع است.

 فرم ها را از اینجا دریافت نمایید.