حاجی اکبری از آغاز برنامه های دهه کرامت استان گلستان از ۱۶ خرداد خبر داد.

به گزارش کلاس بیست ؛عباس حاجی اکبری امروز در نشست خبری دهه کرامت در استان گلستان،اظهار کرد: یکی از مهم ترین برنامه های این نهاد خدمت رسان، ترویج و گسترش فرهنگ رضوی است.

دبیر کانون های خدمت رضوی گلستان با بیان اینکه برنامه های دهه کرامت امسال همچون سال های گذشته در استان برگزار می شود، افزود: به دلیل همزمانی برنامه های دهه کرامت با رحلت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و سوگواری این ایام، این برنامه ها از 11 خرداد تغییر و از16 خرداد آغاز می شود.

وی تصریح کرد: در دهه کرامت امسال نیز همچون سال های قبل گروهی از خادمان رضوی حضور یافته و برنامه هایی با حضور آنها در همهش هرستان ها برگزار خواهد شد.

حاجی اکبری از ثبت نام ۷ هزار گلستانی در سامانه خادم یار خبر داد و گفت: از این تعداد، برای 4 هزار نفر پرونده تشکیل شده و به زائران امام رضا(ع) خدمت رسانی می کنند.

صابر کشیری در ادامه اظهار کرد: برنامه های دهه کرامتبه مدت 15 سال است که در استان های کشور برگزار می شود.

دبیر ستاد جشن های مردمی زیر سایه خورشید گلستان از برگزاری 40 برنامه از سوی این ستاد در دهه کرامت خبر داد و افزود: با توجه به زندگی اقوام مختلف در استان، این برنامه ها برای همه اقشار پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین برنامه های جشن دهه کرامت، حضور در محلات آسیب پذیر و کم برخودار استان است، گفت: با حضور دندانپزشک و گروه های جهادی به مردم این مناطق خدمت رسانی خواهد شد.

کشیری، توزیع بسته های معیشتی در بین خانواده های نیازمند و اهدای جهیزیه به زوج های جوان را از برنامه های دیگر ستاد جشن های مردمی زیر سایه خورشید گلستان برشمرد.

وی با اشاره به اعزام زائر اولی ها به مشهد مقدس، گفت: امسال یکصد و 35 زائر به صورت رایگان برای زیارت امام رضا(ع) اعزام می شوند.

انتهای پیام/

 

پایان پیام/