فرماندار کلاله گفت: باید شرایط طوری مهیا شود که ۲۰۴۱ دانش آموز داوطلب کنکور سراسری در آرامش کامل یه رقابت علمی خود بپردازند.

به گزارش کلاس بیست به نقل از کلاله خبر، محمد حمیدی در جلسه هماهنگی برگزاری کنکور سراسری در شهرستان کلاله با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطر نشان کرد:

این رقابت آموزشی، سرنوشت دانش آموزان را بعد از سالها تلاش و کوشش رقم می زند و دانش‌آموز را وارد مرحله جدیدی از علم و دانش در مقطعی خاص می‌کند بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان ادامه داد: باید شرایط طوری مهیا باشد که همه دانش آموزان در آرامش کامل یه رقابت علمی خود بپردازند.

نماینده عالی دولت اظهارداشت: همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید تمامی مسائل و حواشی برگزاری کنکور مثل محل برگزاری ، سیستم سرمایشی ،نظم و امنیت و غیره  را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.

اين مقام مسؤول در پایان بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه اداره برق و نیروی انتظامی برای کنترل ترافیک مسیر، و حضور و امادگی اورژانس در این آزمون، تاکید کرد.

وی یادآور شد: تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهرستان کلاله، ۲۰۴۱ نفر می باشد که ۱۰۹۷ نفر خانم و ۹۴۴ نفر آقا در ۱۳ حوزه امتحانی در رشته های (ریاضی و فنی،علوم انسانی،هنر،زبان های خارجی،علوم تجربی) به رقابت علمی با یکدیگر می پردازند.

انتهای پیام/