اولین جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز در دفتر مدیریت این ناحیه برگزار شد. سید بهادر موسوی مدیر این ناحیه در این جلسه اظهار داشت: تکریم معلم منشاء بهبود و پیشبرد برنامه های نظام مقدس تعلیم و تربیت می باشد لذا باید برنامه های محوری در راستای تکریم شخصیت معلم را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم.
  وی در ادامه با بیان اینکه موضوع تکریم معلم را به صورت عملی و علمی دنبال کنیم؛ گفت: معلمان نمونه، افتخارات مجموعه آموزش و پرورش هستند.
  سید بهادر موسوی با اشاره به شعار سال تحصیلی جدید این ناحیه در خصوص احترام به والدین و تکریم معلم گفت: باید در راستای تحقق اهداف این شعار برنامه ریزی نمائیم تا شان و منزلت همکاران فرهنگی بیش از پیش در جامعه تکریم و ارتقاء یابد.
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز از اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم خواست تا در بررسی مدارک ارسالی همکاران؛ عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهند تا حقی از کسی ضایع نگردد.
آرش زنگنه معاونت توسعه پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی این ناحیه ضمن تشریح دستورالعمل ستاد بزرگداشت مقام معلم؛ از مدیران مدارس خواست تا ضمن تشکیل جلسه شورای معلمان و تبیین دستورالعمل؛ نسبت به ارسال مدارک همکاران به ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه اقدام نمایند.
  ناصرمزرعه کارشناس مسئول آموزش نیروی انسانی و دبیر ستاد بزرگداشت مقام معلم در این جلسه خاطر نشان ساخت: مدیران مدارس تا تاریخ 26 آذر ماه فرصت دارند تا مدارک همکاران منتخب واحد آموزشی را به ستاد ناحیه ارسال نمایند.
  وی در ادامه گفت: در سال تحصیلی 93-92 براساس دستورالعمل ستاد بزرگداشت مقام معلم؛ حداقل امتیازات لازم در منطقه 200، در استان 260 و جهت شرکت در مرحله کشوری 320 خواهد بود.
  در ادامه این جلسه اعضای ستاد بزرگداشت مقام معلم نظرات و پیشنهادات خود پیرامون گرامیداشت هفته تکریم و تجلیل از مقام شامخ معلم را ارائه کردند./پانا