15فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: ۷۰۰ تیم گشتی با توان نیروی انسانی بیش از پنج هزار نفر بهترین شرایط امنیتی را برای مسافران نوروزی تأمین خواهند کرد.

سردار سید محمود میرفیضی، فرمانده انتظامی استان گلستان در مراسم آغاز رزمایش طرح نوروز 92 گفت: طرح نوروزی بزرگترین رزمایش نیروی انتظامی در طول سال است.

وی استان گلستان را به دلیل برخورداری از مواهب طبیعی زیبا و چشم انداز های خیره کننده از استان های پرتردد و مسافر خیز دانست و افزود: پیش بینی می شود ورود مسافران به استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 15 درصد رشد داشته باشد.
میرفیضی از آمادگی کامل پلیس در خدمات رسانی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: نیروی انتظامی مجموعه اقدامات خود را در دو حوزه راه ها و اقدامات راهنمایی و رانندگی و همچنین تأمین امنیت عمومی برای مسافران برنامه ریزی کرده است.
 وی با اشاره به ساماندهی 455 دستگاه وسیله نقلیه شامل ادوات راهداری، آمبولانس، خودرو، موتورسیکلت در این طرح، تصریح کرد: 106 پایگاه ثابت و سیار شامل پایگاه امداد و نجات، اورژانس و ایستگاه پلیس در 95 محور به طول بیش از چهار هزار و 700 کیلومتر مستقر می شوند.
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: 700 تیم گشتی با توان نیروی انسانی بیش از 5 هزار نفر بهترین شرایط امنیتی را برای مسافران تأمین خواهند کرد.
وی افزود: درهمین راستا از ظرفیت 78 هزار همیار پلیس و 12 هزار پلیس یارجوان نیز در امر ترافیک استفاده خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرماندهی انتظامی گلستان، میرفیضی در ادامه با تقدیر از همکاری و تعامل سایر دستگاه ها و نهادها در راستای تأمین امنیت عمومی، تصریح کرد: در سال 91 بیشترین توفیقات در حوزه تأمین امنیت با تلاش و همت برنامه ریزی شده و مجاهدت در عمل بدست آمده است.
وی در پایان با تأکید بر ادامه روابط متقابل پلیس با مردم، خاطرنشان کرد: پاداش پلیس در طول یک سال فعالیت شبانه روزی لبخند رضایتمند مردم است.